REKOSZ.PL

Dariusz Rekosz - strona oficjalna

Usługi WWW

W sieci nie wystarczy tylko „być”, trzeba również umieć się w niej komunikować. Do tego celu służy nam elektroniczna wizytówka, którą jest strona WWW. Budowanie czy poprawianie istniejącej strony internetowej, bez gruntownej znajomości technik informatycznych, marketingowych i zasad komunikacji społecznej, można śmiało przyrównać do leczenia antybiotykami na własną rękę. W obu przypadkach mogą wystąpić niepożądane skutki uboczne.

Będąc lekarzem, prawnikiem, artystą lub przedsiębiorcą prowadzącym swój własny biznes doskonale wiesz, co interesuje twoich klientów, a więc powinieneś postawić na własną, unikatową kreację. Warto, bo tylko ona pomoże realnie poprawić Ci jakość usług i poszerzyć spektrum odbiorców.

Będąc menadżerem zarządzającym dużym przedsiębiorstwem, o którym klient nie może znaleźć w internecie wystarczająco dużo informacji, w pierwszej kolejności musisz zmienić swoją stronę WWW, gdyż nie jest ona dostosowana do potrzeb rynkowych. Powinieneś uczynić ją ciekawszą, mobilniejszą i bardziej przejrzystą.

Bardzo często klienci nie znajdują na stronach internetowych informacji, których szukają. To znaczy, że komunikacja społeczna, którą się im oferuje jest niewystarczająca lub niewłaściwa. Bardzo często mylą ze sobą strony, ponieważ są podobne pod względem grafiki i treści. Bardzo często struktura techniczna strony nie pozwala na wprowadzenie na nich szybkich zmian. Dzięki fachowej wiedzy PR i wieloletniemu doświadczeniu w branży informatycznej pomogę Ci rozwiązać te i inne problemy. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, po zaznajomieniu się z Twoimi oczekiwaniami i profilem działalności, stworzę od podstaw zupełnie coś nowego, niepowtarzalnego.

Jeżeli chcesz, żebym wykreował dla Ciebie wyjątkową stronę internetową, zajrzyj pod adres – www.kreacje.rekosz.pl