REKOSZ.PL

Dariusz Rekosz - strona oficjalna

Organizacja spotkań

Doświadczenie, nabyte podczas różnorakich kontaktów z ludźmi, pozwoliło mi na opracowanie kilkudziesięciu autorskich scenariuszy spotkań, które z powodzeniem realizuję na terenie całej Polski (a czasami i poza nią). Znalazły się wśród nich zarówno spotkania warsztatowe, jak i quasi-literackie imprezy nocne. Odrębną grupę stanowią animacje talk-show, do udziału w których zapraszam znane osobistości telewizyjne, filmowe, muzyczne czy estradowe.

Spośród spotkań dziennych z pewnością mogę polecić: Warsztaty Detektywistyczne, Warsztaty Literackie oraz Magię Słowa. Również fascynaci futbolu znajdą tu coś dla siebie. Natomiast największą popularnością wśród dwunastogodzinnych spotkań nocnych cieszą się: Noc Detektywów, Noc z Eurolandem oraz Noc z Piłką Nożną.

Ewa Wachowicz, Marian Dziędziel, Bronisław Cieślak, Krzysiek Skiba, Antoni Piechniczek, Izabela Trojanowska – to tylko kilka popularnych osób, z którymi mam przyjemność rozmawiać przed publicznością. Ale spotkania typu talk-show nie ograniczają się tylko do pogawędki – pełno w nich multimedialnych niespodzianek i niesamowitych zwrotów akcji.

Po szczegóły zawiązane z organizacją spotkań zapraszam na stronę – www.spotkania.rekosz.pl

Next Post

Previous Post

© 2021 REKOSZ.PL

Dariusz Rekosz - strona oficjalna